Spolupráce

V roce 2020 jsme zahájili spolupráci se stavební firmou constructmen a rozhodně jsme neudělali chybu! Tohle spojení přináší jen užitek. Potřebujete projekt spojit a nezabývat se hledáním elektrikáře, sádrokartonáře, malíře a jiných řemesel ? Oslovte nás ! Naše spolupráce Vás nadchne. 

A KDO JSOU ? 

Spolehlivý, kvalitní, zaměřený na klienta a poháněný inovativním řešením, takový je ConstructMen. Každý dokončený projekt je další hrst lekcí a zkušeností použitých ke zlepšení našich procesů - s praxí přichází dokonalost a my se snažíme, aby každý aspekt společnosti ConstructMen představoval dokonalost, efektivitu a uspokojivost. V ConstructMen se postaráme o celý proces tvorby jak exteriéru, tak interiéru. Poradíme si se vším. S netradičním i praktickým. Realizujeme všechny typy interiérů a exteriérů. Od položení prvního "kamene" až po design. Kanceláře, rodinné domy, malé byty, nebo třeba jen jednotlivé místnosti. Poradíme Vám, co zrovna letí a zapojíme naši kreativitu.

Také se můžete těšit na přátelský tým profesionálů, který Vám chce co nejvíce vyjít vstříc a splnit Vám Vaše sny.

V průběhu celého procesu implementujeme postupy LEAN, abychom vyloučili plýtvání z rozpočtu a harmonogramů a dali našim vlastníkům jistotu, že projekt dodáme včas.

V roce 2021 jsme po několika letech zkoušení a pilování spustili projekt jménem EPOXERS. Jedná se o výrobu stolů a nábytku ze dřeva a pryskyřice. Sledujte nás na instagramu.